Поради для дівчат та жінок. Як стати сучасною жінкою.
Блог > Коментарі до замітки

Коли можна завагітніти

Незважаючи на вік, соціальний статус та активну рекламу проти абортів і СНІДу, багато хто все ще залишається "темним" в питаннях контрацепції. Тому не дивно, що про способи запобігання, в народі ходить стільки безглуздих міфів. Про найбільш популярних з них розповіла експерт, лікар-гінеколог Київської міської клінічної лікарні № 2.

Коли можна завагітніти

Незважаючи на вік, соціальний статус та активну рекламу проти абортів і СНІДу, багато хто все ще залишається "темним" в питаннях контрацепції. Тому не дивно, що про способи запобігання, в народі ходить стільки безглуздих міфів. Про найбільш популярних з них розповіла експерт, лікар-гінеколог Київської міської клінічної лікарні № 2.


Міф 1. Не можна завагітніти під час менструації.
Ця думка помилкова! По-перше, під час сексу менструальна кров може потрапляти в маткові труби, що надалі загрожує розвитком у жінки запальних процесів. По-друге, жінкам варто пам'ятати про те, що сперма здатна зберігатися в їх статевих органах протягом 5 днів. І оскільки овуляція з ряду причин (стрес, зміна кліматичного поясу, фізичні навантаження) може відбуватися не в середині циклу, то зачаття вже може відбутися після закінчення менструації.

Міф 2. Щоб не завагітніти, після статевого акту - в душ!
Деякі біжать в душ не тому, що дуже педантичні в правилах особистої гігієни, а тому що впевнені: такі водні процедури, як душ і гаряча ванна, допомагають попередити небажану вагітність. Вимити сперму неможливо! А цей міф нагадує дідівські методи, які були популярні ще серед наших прабабусь. Наприклад, вважалося, що після сексу потрібно пострибати, щоб вигнати сперму з тіла. А ще серед школярок сьогодні популярні не менш дивні ритуали: на форумах в Інтернеті запросто можна знайти поради на кшталт «не можна завагітніти, якщо займатися сексом стоячи» або «щоб не завагітніти, підмивайтеся або спринцюйтеся пепсі-колою після сексу».

Міф 3. Жінка не може завагітніти, поки годує грудьми
Дійсно, існує певний період після пологів, коли зачаття не наступає. Але це пов'язано не з годуванням грудьми, а з тим, що менструальний цикл ще не відновився, відповідно, і овуляція не відбувається. Знову ж таки, все суто індивідуально - «повернутися» менструація може як через місяць, так і через рік після пологів. Більш того, менструація може початися і в період годування груддю. Як то кажуть, одне іншому не заважає.

Міф 4. Нема оргазму – не буде  вагітності.
Швидше за все, цей міф був придуманий чоловіками, адже у випадку з їх організмом все цілком логічно: є ерекція - є оргазм (еякуляція) - є сперматозоїди - є і причина для вагітності партнерки. А от з жінками все складніше. Вагітність можлива лише в тому випадку, якщо в організмі знаходиться зріла яйцеклітина, яка чекає свого «принца» з хвостиком, тобто сперматозоїда. Причому дозрівання яйцеклітини ніяк з оргазмом не пов'язано: жінка може хоч цілий рік не мати сексуального контакту, але при цьому кожен місяць в момент овуляції її організм готовий до вагітності.

Міф 5. Неможливо завагітніти після першого разу
«Новачки» в сексі часто впевнені, що позбавлення невинності принципово відрізняється від статевого акту як такого. Якщо вірити статистиці, то кожен четвертий підліток впевнений, що користуватися контрацепцією під час першого статевого акту партнерки не потрібно. Насправді ж, як тільки у дівчинки почалася менструація, вона вже здатна завагітніти.

неділя, 05.12.2010, kovelptu
Останні замітки

Адрес сайта http://zojy.ucoz.ua

 

Як стати сексі

Гламурна школяркакаталог сайтів