Поради для дівчат та жінок. Як стати сучасною жінкою.
Блог > Коментарі до замітки

Подарунок на Новий рік

Подарунок - справа тонка і часто залежить не тільки від вашого смаку, але й від вашого гаманця. Наприклад, американці на різдвяні і новорічні подарунки звикли витрачати 300 -600 $. Нам така щедрість не завжди по кишені. І дуже часто ми з року в рік вирішуємо проблему – що подарувати на Новий рік, і даруємо близьким одні й ті самі непотрібні дрібниці.

Подарунок на Новий рік

Подарунок - справа тонка і часто залежить не тільки від вашого смаку, але й від вашого гаманця. Наприклад, американці на різдвяні і новорічні подарунки звикли витрачати 300 -600 $. Нам така щедрість не завжди по кишені. І дуже часто ми з року в рік вирішуємо проблему – що подарувати на Новий рік, і даруємо близьким одні й ті самі непотрібні дрібниці.

Згідно з опитуваннями жінки не люблять, коли їм дарують:
Набори дешевого мила
Дешеві парфуми
Біжутерію (вона часто не підходить до жодного з туалетів)
Помаду (дуже важко підібрати правильний тон)
Колготки
Кофтинки диких розмірів
Сковорідки, чашки.

Чоловіки не хотіли б отримати в подарунок:
Шкарпетки
Носові хустки
Нижня білизна
Сильно пахучий одеколон і лосьйон після гоління
Краватку (важко підібрати в тон)
Запонки (їх давно не носять, але продовжують дарувати)
Квіти.

Діти будуть засмучені, якщо їм подарувати:

Одяг (вони зрадіють обновці, тільки якщо це буде доповнення до іграшки
Розумну книжку, типу "Як правильно поводитися за столом", "Як стати джентльменом чи юною леді"
Шкільне приладдя (пенал, ручки, зошити) - діти вважають, що всім цим ви повинні забезпечити і без всяких свят
Сувенір, з яким не можна грати, а можна лише ставити на полицю.

Подарунки рідним і близьким.
Новорічні подарунки - особливі - обдумуючи ту або іншу покупку, ми повинні не тільки вгадати бажання чоловіка, матері чи коханої дівчини, але і не упустити престижу щедрого і чарівного Діда Мороза.

У різних країнах подарункову проблему починають вирішувати за місяць до Нового року. Складають довгі описи - кому, що і за скільки слід дарувати. Люди зі стурбованими обличчями метушаться по магазинах, виконуючи свій щорічний ритуальний обов'язок. Загальна метушня бадьорить, радує, наповнює до країв душевну посудину передчуттям свята. У нас же справа йде інакше в силу певних обставин. Тим не менше, існують певні правила, ігнорувати які не варто.

Подарунок на Новий рік для мами і бабусі.
Перш ніж дарувати вологодські мережива або дорогі парфуми, варто подумати про те, чи потребує в цьому літня людина з обмеженою пенсією. Цілком доречні будуть тепла кофта або затишний плед, хутряні капці або рукавички. А може бути, бабуся зрадіє новим окулярам в дорогій оправі? Якщо ваша бабуся була завзятою театралкою або любила ходити до консерваторії, то, безсумнівно, квитки в театр чи на концерт її дуже сильно порадують. А, загалом, красиво оформлений набір з шоколадних цукерок, гарного чаю або кави може стати бажаним і дуже приємним подарунком.

Подарунок на Новий рік самій-найулюбленішій.
Саме в Новий рік кожна жінка чекає чогось розкішного, трохи чарівного. Якщо ви бажаєте подарувати ніжні французькі парфуми, підберіть їх у салоні, бо немає нічого гіршого, ніж купити підробку. В якості подарунку можуть виступати коштовності, елегантні рукавички, словом, все те, що буде належати тільки самій жінці і підкреслювати її неповторність і красу. Взагалі, рекомендуємо заздалегідь зробити "розвідку", постаратися розвідати, що жадає отримати улюблена в подарунок.

Подарунок на Новий рік для сильної половини людства.
Міцним стереотипом подарунка для чоловіків виступають краватка або запальничка. Життя, однак, показує, що сильна половина людства більше цінує надану увагу, ніж сам подарунок. Тим не менш, гарний светр, модний шарф, шкіряний портсигар, стильна сорочка також порадують того, кому вони призначалися. Пофантазуйте, уявіть нездійсненні бажання коханої людини, а можливо і його дитячі мрії - і Ви абсолютно точно підберете найбажаніший подарунок.

Подарунок на Новий рік для наших милих дітей.
Як відомо, дитяча душа бажає всього і відразу, тому подарунки для малюків можуть бути невеликими, але їх повинно бути багато: іграшки, солодощі, обновки. Загорніть кожен маленький сюрприз у окрему обгортку і складіть все це у велику коробку. Можна не розкладати подарунки під ялинкою, а заховати їх по всьому будинку, простягнувши стрічки, мішуру, або покажчики від одного до іншого, щоб малюк отримав додаткове задоволення від знахідок.

 

середа, 15.12.2010, kovelptu
Останні замітки

Адрес сайта http://zojy.ucoz.ua

 

Як стати сексі

Гламурна школяркакаталог сайтів