Поради для дівчат та жінок. Як стати сучасною жінкою.
Блог > Коментарі до замітки

Як схуднути в животі

Пані і панночки, якщо ви бажаєте гарно і сексуально виглядати, то в першу чергу зверніть увагу на свій живіт. Плоский живіт – це найперший показник культури жінки. Повірте, ніщо так не паскудить жінку, як висячий живіт. Фігуру жінки з висячим животом не врятують гарні ноги і гарні груди. Перше, що кидається у вічі при знайомстві з дівчиною – це гарний плоский живіт. Коли у молодої жінки чи дівчини гарний плоский живіт, то вся фігура буде приваблива, гарна і сексуальна. Кожна дівчина, без особливих проблем, може зробити собі гарний плоский живіт, витрачаючи на це всього 10 хвилин, але щоденно. Наведу декілька легких і приємних вправ, які враз впораються з проблемним животом.

Плоский живіт

Як схуднути в животі

Пані і панночки, якщо ви бажаєте гарно і сексуально виглядати, то в першу чергу зверніть увагу на свій живіт. Плоский живіт – це найперший показник культури жінки. Повірте, ніщо так не паскудить жінку, як висячий живіт. Фігуру жінки з висячим животом не врятують гарні ноги і гарні груди. Перше, що кидається у вічі при знайомстві з дівчиною – це гарний плоский живіт. Коли у молодої жінки чи дівчини гарний плоский живіт, то вся фігура буде приваблива, гарна і сексуальна.

Кожна дівчина, без особливих проблем, може зробити собі гарний плоский живіт, витрачаючи на це всього 10 хвилин, але щоденно. Наведу декілька легких і приємних вправ, які враз впораються з проблемним животом.

«Кішка для живота" – вправа

"Кішка" - за даними фахівців це найкорисніша вправа для м'язів живота, допомагаючи зробити його рівним і пружним. Хоча благотворно впливає ця вправа не тільки на животик. Регулярне і правильне виконання вправи, допоможе вирішити вашу проблему - як прибрати живіт.
Як правильно виконувати вправу "Кішка"?
Встаньте на карачки на колінах, при цьому руки і спина повинні бути абсолютно прямими. Дивіться прямо перед собою, не нахиляючи голови. Тепер зробіть видих, вдих, далі зробіть сильний видих і прийміть позу вигнутої кішки. Для цього нахиліть голову і одноразово вигинайте спину, як можна вище. Затримайтеся в такому положенні на десять - п'ятнадцять секунд. Можете дихати, і знову прийняти початкову позу. Повторюйте цю вправу по три рази, а потім розслабтеся.

«Ножиці» - Вправа. Для м'язів живота та Преса

Виконуючи вправу "Ножиці" ви можете повністю бути впевнені в позитивному результаті. Вправа допоможе вам прибрати жир в тих місцях, де він швидше за все накопичується, і найважче від нього потім позбутися. Проробляти цю вправу потрібно в положенні лежачи, і не на підлозі, а саме в ліжку. Розташуйтеся на ліжку обличчям  до стелі, тобто лягайте на спину. Зробіть видих, потім повний вдих і затримайте дихання. У цей час піднімайте ноги над ліжком на десять - п'ятнадцять сантиметрів.

Позбутися висячого живота допоможе також збалансоване харчування. В обов'язковому порядку ви повинні відмовитися від фаст-фудів, їжі з пакетика, борошняної і солодкої продукції, а так само від копчених продуктів та іншої жирної їжі.

Натомість всього цього вживайте в їжу фрукти, овочі, кисломолочні продукти і каші. Так само дозволяється нежирне м'ясо.

Ще по темі:

Ідеальна фігура. Поради для дівчат

Корисні поради для дівчат

Баня, лазня

Плоский живіт

 

неділя, 19.12.2010, kovelptu
Останні замітки

Адрес сайта http://zojy.ucoz.ua

 

Як стати сексі

Гламурна школяркакаталог сайтів